Miejsce spotkań i rozmów

BIZNESOWE LUNCHE W MIZU

mizu-spotkania-firmowe-warszawa

Idealne miejsce na biznesowe lunche i prezentacje

NAJLEPSZE MIEJSCE NA BIZNESOWE SPOTKANIA W WARSZAWIE

Mizu to przede wszystkim świetna kuchnia. Idealnie wyselekcjonowane składniki najwyższej jakości, tradycyjne japońskie przepisy oraz doskonali Sushi Masters, sprawiają, że jest to miejsce pełne harmonii i niesamowitych smaków. Ale Mizu to także wyjątkowy styl. Perfekcyjnie urządzone wnętrze, po wejściu, do którego jesteśmy pewni, że wszystko jest na swoim miejscu. Taka przestrzeń pozwala na relaks, ale jest także idealnym miejscem do organizacji spotkań biznesowych. W 100% naturalne, drewniane lub kamienne meble oraz wyjątkowa i oryginalna ceramika, sprawiają, że nierzadko trudne rozmowy biznesowe, stają się o wiele prostsze. Dopełnieniem idealnego biznesowego spotkania są oczywiście japońskie dania przygotowywane starannie przez najlepszego szefa kuchni.

mizu-warszawa-kaiseki-5
mizu-warszawa-kaiseki-2

Specjalna sala przeznaczona dla spotkań biznesowych

SALA VIP I WYSUBLIMOWANA KUCHNIA

Obecnie ważne spotkania firmowe przenoszą się na sale restauracyjne i zamieniają w kolacje lub lunche biznesowe. Dlatego Mizu dostosowuje swoją ofertę do Państwa wymagań. Warto zaznaczyć, że harmonijny wystrój wnętrza naszej restauracji sprzyja kreatywnemu myśleniu, tak istotnemu podczas ważnych spotkań firmowych. W Mizu wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom dostosowując ofertę do Państwa potrzeb, dlatego też cieszymy się niesłabnącym zaufaniem ze strony zadowolonych Klientów.

Posiadamy w pełni wyposażoną salę VIP, w której mieści się telewizor. Organizujemy tam prezentacje firmowe, czy też szkolenia, a także konferencje. Zapewniamy przy tym przepyszne japońskie jedzenie przygotowywane z największą starannością. Gwarantujemy, że zadbamy o to, aby każde spotkanie biznesowe przebiegło perfekcyjnie.