Poznaj kulturę japonii

WARSZTATY I DEGUSTRACJE

mizu-warszawa-ozdoby-5

Mizu raj dla miłośników kultury

KULTURA I SZTUKA JAPONII

Mizu to miejsce, w którym kuchnia i kultura japonii funkcjonują w harmonii. Dzięki dbałości o japońską kulturę Japończycy cenią i chętnie odwiedzają naszą restaurację z czego jesteśmy bardzo dumni. Jest to też powód, dla którego jako nieliczni w Polsce często gościmy u siebie artystów czy właścicieli herbaciarni.

W Mizu często ogranizujemy pokazy i wasztaty japońskiej kaligrafii, a także koncerty muzyki granej na japońskich instrumentach. Zapraszamy do wzięcia udziału wszystkich zainteresowanych sztuką i kulturą Japonii.

Sztuka od strony kulinarnej

KUCHNIA I KULTURA

Kuchnia japonii to przedewszystkim sushi, ramen, kaiseki, omakase i zielona, prawdziwa herbata. O wszystkich z nich możemy mówić bez przerwy. W Mizu mieliśmy przyjemność gościć wielu specjalistów zielonej herbaty, między innymi właściciela dużej japońskiej herbaciarni. Cyklicznie organizujemy kolacje Kaiseki podczas których nasi goście mogą rozkoszować się 13 daniami inspirowanymi kuchnią japonii. Seredcznie zapraszamy wszystkich Was do bliższego poznania niesamowitych zwyczajów i smaków Japonii. 

mizu-warszawa-ozdoby-1